Váza/květináč black antik 80 cm

Pouze osobní odběr - nelze zasílat.

Masivní a těžký květináč/váza z kmene palmy. Ruční umělecká práce. Barva black antik (hnědo černá). Díky svému tvaru lze využít jako květináč i jako originální velikou vázu na dekorování, sušinu aj. Pokud dovnitř vložíte nádobu s vodou získáte tak velikou vázu na pugety živých květin. Jejíí krása vynikne zejména s exotickými rostlinami, jako jsou palmy, monstery, strelície apod.

V květináči, který bude dokonalou ozdobou Vašeho interiéru, koupelny, terasy i vstupní haly komerčních objektů, vyniknou veliké palmy, tropické strelitzie, fíkusy aj.

Každý kus je ručně vyrobený originál. Drobné nedokonalosti jsou součástí designu, se kterými je třeba u těchto produktů počítat a které tvoří z každého kusu jedinečný, dokonale nedokonalý a originální kousek.

Rostliny nedoporučujeme sázet rovnou do květináče, ale do ochranného obalu/květináče s miskou, který zabrání protečení vody na podlahu. Vzhledem k tomu, že jde o přírodní kmen, není vodotěsný.

Ve stejném stylu, pro Vaše ladění v interiéru, doporučujeme kombinaci s dalšímu vyřezávanými květináči,  vázami a zejména nástěnnými dekoračními panely v naší nabídce.

Výška 80cm, hrdlo vnitřní 25 cm, vnější 29 cm. Šířka v nejširším bodě je cca 38 cm. Květináč/váza je vydlabaná do hloubky cca 55 cm. 

Vhodné do interiéru, popř. na zastřešenou terasu.

Toto zboží není vzhledem k jeho hmotnosti možné zasílat, je možný pouze a jedině osobní odběr v našem showroomu Jeremenkova 88, Praha 4 - Podolí. 


5 900,00 Kč
cena včetně DPH